01.02.2019

Şükrü Alnıaçık sen kimin maşasısın?

Bana göre uzun zamandır MHP Yönetimini AKP'li Adalet bakanlığının hukuki olmayan desteği ile ele geçirmiş ve gayrı milli olduğunu düşündüğüm hareketin lideri Devlet Bahçeli’nin başdanışmanlığını yaptığı yazılan (Şaşırmamak lazım, tam aranan ve amaca uygun bir danışman) “AKP” ve “Tek adam” rejiminin en hızlı savunucularından MHP'li Şükrü Alnıaçık denilen HADDİNİ BİLMEZ, Ortadoğu gazetesinde dün Rumeli Balkan Türkleri ile ilgili çok açık iftiralarda bulundu. Daha önce PKK’lı Sırrı Sakık ve AKP Yalova Milletvekili adayı Melike Akyol gibi isimler de aynı yönde hakaret ve iftiralarda bulunmuştu.


MHP'li Şükrü Alnıaçık

Bunların bilinçaltında da tabi ki bir Rumeli Türk’ü olan Osmanlı’nın parçalanması sonrasında Türk milletini toplayıp harekete geçirip cumhuriyeti kuran Mustafa Kemal Atatürk ile Rumeli Türk’ü olan 18 Türkoğlu Türk paşasına olan kin ve nefret yatmaktadır.

Şükrü efendi diyor ki:

Selçuklu medeniyetinden istifade ederek özgüveni yüksek bir sosyalleşme içinde işine gücüne bakan eski kentlilere dokunmamış, nerede bir arıza çıkaran, bir asinin peşine takılan insanlar varsa onları cezai bir kararla, denize doğru sürmüş veya Rumeli'ye çıkarmıştır.

Ayrıca;

Malazgirt'ten sonra Selçuklu Nizamiye medreseleriyle doktrine edilen Anadolu kent Türklerinin aksine henüz Anadolu'da Milliyetçiliğe esas olmak üzere ailevi itibar ve şahsi özgüven verecek şekilde kök tutmadan Rumeli'ye gönderilmiş sürgünlerin torunlarıdır.

Çoğu hem Osmanlı'ya hem de bir Bulgar'ın önünden kaçarken bir mefahirini göremedikleri "Milliyet"e düşmandır.


Baba tarafı Erzurum’dan Rumeli’ye gitme Akıncı Paşası Selman Paşa’nın torunu, Ana tarafı Karaman’dan Rumeli’ye gitme bir Türkmen torunu; kısaca Evladı Fatihan olarak Şükrü Alnıaçık ve bilumum bölücü, ayrıştırıcı ve yalancılara toplu olarak cevap hakkım doğdu.

Püskevitçi Şükrü efendi sen Akıncıların kim olduğunu bilir misin?

Mohaç’ı hiç duydun mu? 1000 Atlı kimdir bilir misin?

Niğbolu, Preveze senin için ne anlama geliyor? Dünya’ya tarih yazan bu Türkler kimdi? Kimin önünden kaçtılar?

Sen bugün Rumeli-Balkan topraklarının hangi akıncılar tarafından alındığını ve onların yiğit torunlarının pusatlarıyla 600 yıl boyunca haçlıdan korunduğunu biliyor musun?

Sen, Balkan savaşlarında Plevne’yi kimlerin savunduğunu ve yenilirken bile Dünya ve Türk tarihinin şanlı savunmalarında onur ve şerefleriyle yer alan askerlerle, yazarken bile ağladığımız, onların şanlı komutanlarını bilir misin? Dedeleri Balkanları almış ve oraya yerleşip 600 yıl yaşamış biz onların torunu Türkler senin kirli ağızınla yazdığın gibi hiçbir zaman kaçmadık, kaçmayız da savaşırız, ölürüz ve kaybederiz.

Ama bil ki analar yine Türk doğurur. Bir ölürüz, vatan sağ olsun, ama bin diriliriz. Diriliriz ki senin gibi bölücü yalamalarına meydanı ve vatanı bırakmayalım. Diriliriz ki Türk milletini İngiliz ABD beslemesi din sahtekarı ve bölücülerle el ele vermiş işbirlikçilere karşı koruyalım. 

Ey gafil,,, Sen kimin maşasısın? Ordumuz, yanlış yönetim ve hainlerin ihanetiyle Balkanlardan çekilmek zorunda kaldığında kaç milyon Türk’ün katledildiğini biliyor musun?

Ben ve benim gibi bugün Türk vatanında yaşayan milyonlarca Rumeli Balkan göçmeni Türk’ün atasının sadece Türk ve Müslüman oldukları için Batı Trakya’da Yunan tarafından katledildiğini, Sırbistan’da Drina nehri kenarında Sırplar tarafından boğazlarının kesildiğini ve nehrin kıpkırmızı aktığını biliri misin ey gafil …

Sadece 13 yıl görebildiğim Ali Rıza Selmanoğlu dedem o katliamdan Allah’ın yardımıyla kurtulmayı başarmış az sayıdaki insanlardan biridir. Senin gibi cahiller Türklerin başına Balkanlardan çekilirken geleni öğrensin diye yazılan, dedemin hayatını anlatan ve kültür bakanlığının “ ilk 100 eser” arasına aldığı “ Drina’da Son Gün” adlı kitabın yazım aşamasında, dedem merhum yazar Faik Baysal’a aylarca anlatırken ben onun kucağında oturur dinlerdim.  
Lanet olsun senin gibi iftiracılara, senin gibi kripto Türk düşmanlarına.

Adam olsan Balkanlar’da katledilen milyonlarca Türk’ü, Doğu Türkistan’da bugün yaşanan Türk soykırımını, Batı Trakya’daki soydaşlarımıza yönelik baskıları, Kerkük’ü, Halep’i, Hocalı’yı ve Kafkasları yazardın.

Belli ki senin gibilerinin amacı sözde Türkçü gazete ve partilere sızıp köküne kadar Türk düşmanlığı ve bölücülük yapmak. Öyle olmasa Cumhuriyet düşmanı AKP’li vekil ve PKK’lı Sırrı Sakık gibi konuşmazdın.

Şükrü efendi, son iki yıl içinde 30’dan fazla ilde “Ülkede Birlik Ülküde Birlik” temalı konferanslar verdiğin yazıyor. Belli ki sana verilen görev Türk gençleri arasında bu iftira ve yalanlarla düşmanlık tohumlarını ekmek.

Şunu bilin ki; MHP'de değişik nedenlerden kalarak siyasi mücadele veren sadece Rumeli- Balkan Türkleri değil, anayasamızda yazdığı gibi, kendini Türk hissedenler de bu garabet karşısında susuyorsa bilin ki onlar da ya Türk değildir ya da "derin cukka" derdinden davalarına ihanet etmiş durumdadırlar. Şu ana kadar da hiç bir açıklama yapılmamıştır..

Yazıklar olsun…

Sanma ki senin gibi ucuz ve görevli kalemlere bırakacak pabucumuz var.

Her ortamda hak ettiğiniz muameleyi göreceksiniz.

Başına da Plevne kadar taş düşsün.

Selam olsun Osmanlı’nın değişik coğrafyalarından gelerek Balkanları Türk topraklarına katıp 600 yüz yıl boyunca orada kalıp koruyanlara.

Selam olsun Balkanlardan Libya’ya, Mısır’a, Kut’ül Amare’ye, Kafkaslara, Çanakkale’ye, Conk Bayırı’na gidip vatan savunmasında can ve kan verenlere.

Selam olsun Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri yiğit Türk kadın ve Erkeklerine.

Selam olsun 2227. yaşını kutlayan Türk ordusuna… Nice binli yıllara…

Ruhları şad olsun. Allah onlardan razı olsun…

Bölücü, işbirlikçi, yalancı, cumhuriyet ve Türk düşmanlarının da Allah belasını versin!
 

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.