12.01.2019

HADİ ORADAN!..

Aydın Ünlü açıklamasında “Devlet Bahçeli'ye kızıp, Meral'e destek verenlerin... Devlete kızıp, dağa çıkan PKK'lıdan hiçbir farkı yoktur. Nokta” dedi.
 
Hadi oradan!..

Türk milliyetçilerine '
Piç' ve 'Nifak tohumu' diyenlerin yönettiği MHP’den daha iyi bir açıklama beklemek zaten ahmaklık olurdu
 
Aydın Ünlü sen ve efendilerin Türk milliyetçisi olsaydınız; Türk milliyetçilerini ayağının altına aldığını söyleyen, Türk kelimesinden nefret eden, Andımız’ı okullarda yasaklayan, kurumların başındaki T.C ibaresini kaldıran, 'Ülkücüler Fatiha bile bilmez' diyen, PKK ile Oslo ve Dolmabahçe’de masaya oturan, PKK katliamları sonrasında teröristleri takip etmek isteyen güvenlik güçlerine izin vermeyen, şehide 'Kelle'Bebek katiline 'Sayın' diyen. Referandum sürecinde terörist başı ile anlaşıp  elden mektup alıp bakanıyla HDP lideri Demirtaş’a oylamada 'EVET' oyu kullanmaları için mektup gönderen, referandumda sandıkta 'Hayır' oyu vereceklere 'Terörist', 'Çukur' diyen, TSK ve emniyet teşkilatlarımızı sözde Atabeyler, Ergenekon, Balyoz ve Casusluk davaları ile çökerten, Türk eğitim, sağlık ve tarımını çökerten, cumhuriyetin tüm kazanımlarını satan, vatanı borç batağına sokan ATATÜRK ve cumhuriyet düşmanlarını demokrasiyi de çökerterek bu vatana tek adam diktatörlüğü kurabilmek için sen ve Türk Milliyetçiliği maskesi düşen, MHP gibi bir partiyi ele geçirmiş yöneticilerinle birlikte 'CUKKA' ittifakı kurmazdınız.

Bugün kendilerinden olmayana senin gibi 'Fetöcü' ve 'PKK'lı' diyenlerin dün FETÖ ve PKK ile ittifak yapanlar olduğunu biz çok iyi biliyoruz ve unutmuyoruz. Aydın Ünlü, ben sonuna kadar İYİ Partiliyim ve sonuna kadar Meral Akşener’in yanındayım. Ne senin gibi ucuz ve kendi apartmanında bile karşılığı olmayan 'CUKKACI' sözde siyasetçiler, ne de uşaklık yaptığın Türk düşmanı, PKK işbirlikçisi AKP ve milli maça bile gitmeyi zül sayan, sözde milli MHP yöneticileri buna engel olabilir. Olamayacak da..

İYİ Parti Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 1938’te bıraktığı yerden başlayacak ve sizi de uşaklık yaptığınız, Türk milletini satmaya, cumhuriyetimizi bölmeye ve çökertmeye çalışanları da tarihin kara sayfalarına gömecektir.
Seçim senin de bildiğin gibi 18 Kasım’da…
Az sabırlı ol…
Bakalım insan içine çıkabilecek misin..."

Peki Aydın Ünlü Kimdir?

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.