12.01.2019

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?
Haberin Yazısını Oku
Mobil kullanıma yönelik tasarlansa da bazı işlemler masaüstünden yapılır. Bu işlemlerden biri de kullanıcılar tarafından çok sık aranan Instagram dondurma işlemidir. 

Günümüzün popüler fotoğraf ve video uygulaması Instagram kullanıcıların hesap dondurma fırsatı tanımaktadır. Hesabını bir süreliğine donduranlar paylaşım ve yorum da kaybetmez.  

İşte sadece birkaç dakikanızı alacak Instagram dondurma işlemi

Instagram hesabınızı dondurduktan sonra 24 saat sonra yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Instagram dondurma işlemi tüm fotoğraf ve videolar ile beğenilerin saklı kalmasını sağlar.

INSTAGRAM HESABI DONDURMA LİNKİ

Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınızı yeniden aktif ettikten sonra Instagram hesabınıza bıraktığınız gibi erişebilirsiniz. Instagram hesabı dondurma işlemi nasıl yapılır? 

INSTAGRAM DONDURMA ADIMLARI

Instagram hesap dondurma işlemini mobil üzerinden yapmanıza izin vermez. Bu nedenle masaüstünde dondurmanız gerekir. Instagram mobil özelliklere uyumlu ve masaüstü kullanımı çok yaygın olmasa da Instagram dondurma işlemini masaüstünden yapmalısınız. Cep telefonundan Instagram hesabını dondurmak için masaüstü sürümünü kullanabilirsiniz.

Masaüstünde Instagram hesabınıza giriş yaparak, profil düzenle kısmından “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeceğini seçin.

Hesabınız siz yeniden aktif edene dek beklemede kalacak ve Instagram kullanıcıları sizi Instagram üzerinden aradığı zaman bulamayacak.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.