12.01.2019

Ozan Tufan'ın üstü çizildi

Ozan Tufan'ın üstü çizildi
Haberin Yazısını Oku
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Tivibu Spor’a gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kocaman, son günlerin tartışmalı konusu olan Ozan Tufan konusu hakkında da konuşurken genç orta saha oyuncusunun kadro planları arasında yer almadığını ve Ozan’ı ikinci yarıda takımda düşünmediğini ifade etti.

Aykut Kocaman, Ozan Tufan’ı kadro dışı bırakmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Hem Ozan Tufan açısından, hem antrenör, hem yönetim, hem kulüp açısından, hem de geleceği açısından… Aslında geleceği açısından, bir karar vermesi için. Büyük konuşmayı sevmem ama sezonun 2. yarısında benim şu anda kafamda yok -bu yanlış da, doğru da olabilir- ve umarım bir yere gider, bunu yanlışlamak için bu gayreti gösterir, canı gönülden dilerim bunu. İşi uzatmaktansa, çocuk için de kendi yolunu belirlemesi için verilmiş bir karar bu. Buradan bir sürü anlam üretmenin, bir şeyler çıkarmaya çalışmanın anlamı yok. Yok ‘onu söyledi, bunu yaptı’ falan değil. Başka bir oyun var kafamda ve bu oyunda Ozan’a yer yok. Ozan’ın kendi geleceğini şekillendirmesine yardımcı olmak için yapılmış bir şey.”
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.