12.01.2019

Binali Yıldırım: "Sorumlu biziz..."

Binali Yıldırım: "Sorumlu biziz..."
Haberin Yazısını Oku
31 Mart seçimlerine 3 aydan kısa bir süre kaldı. AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterdiği mevcut TBMM Başkanı Binali Yıldırım, bugün düzenlediği basın toplantısıyla seçim çalışmalarına fiili olarak başladı. 

Yıldırım, “AK Parti İstanbul hareketiyle başladı. Dolayısıyla İstanbul’da geçen çeyrek asrın her türlü sevabıyla, günahıyla sorumlusu biziz. Bunu, herkesin bilmesini istiyoruz. Şimdi 31 Mart seçimleriyle beraber yeni bir dönemin belki bir 25 yıl daha sürecek yeni bir dönemin kapılarını aralamayı hedefliyoruz. İstanbul’un sorunu da var, sorunu olmayan ölüler ile delilerdir. Yaşayanların sorunları vardır.Sorun nedir? Birinci şey; ulaşım ve trafik. İstisnasız ulaşım ve trafik telaffuz edilen sorun. Nüfus yoğunluğu, kalabalık tarzında bir değerlendirme de var. 1994’te çöp, hava kirliliği konuşuluyordu. İstanbul’un 1.0 versiyon sorunları geride kaldı” açıklamalarında bulundu.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.