01.02.2019

Suriyelilerin dansöz merakı satışları patlattı

Suriyelilerin dansöz merakı satışları patlattı
Haberin Yazısını Oku
Gaziantep, Kilis ve Hatay’da yaşayan Suriyeli sığınmacı erkeklerin eşlerine dansöz kıyafeti giydirme merakı bölgede görülmemiş bir dansöz kıyafeti satışı ortaya çıkarttı.

Bugüne kadar dansöz kıyafeti satan bir dükkanın bile bulunmadığı Gaziantep’te son yıllarda dansöz ve benzeri fantezi kıyafetleri satan dükkan sayısı 5’e yükseldi. Suriyeli kadınların bu kıyafetleri evlerinde eşlerinin isteği üzerine giymesi bölge gündemine bomba gibi düştü.

Türkiye’ye akın akın gelen ve demografik yapısına büyük tehlike işaret eden Suriyelilerin doğurganlık oranındaki artış fazlalığının olması bilinen gerçeklerden biri.

Gece eğlencelerine düşkünlüğüyle tanınan Suriyelilerin Gaziantep’te dansöz ve fantezi kıyafetlerinin satışlarının patlaması halk arasında da gündem haline geldi.

Gaziantep halkı Suriyelilerin sapkınlık derecesine varan cinsel isteklerinin toplumda büyük rahatsızlık yarattığını belirterek çok yakında cinsel içerikli malzemeler satan dükkanların da açılabileceğine dikkat çektiler.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.