12.01.2019

Ünlü ressam Gaye Aksoy dünyanın en ünlü galerilerinden biriyle anlaştı

Ünlü ressam Gaye Aksoy dünyanın en ünlü galerilerinden biriyle anlaştı
Haberin Yazısını Oku
Ünlü ressam Gaye Aksoy resim sanatına damga vuran dünyaca ünlü ressamların tablolarının sergilendiği Amerika’nın en ünlü sanat galerisi ile anlaştı.

Resim sanatına damga vuran dünyaca ünlüressamların tablolarının sergilendiği , Amerika’ da Beverlihills’de bulunan bir galeri ile anlaştığını ifade eden Aksoy;

Artık resimlerim birçok ülkenin başkentlerinde sergilenecek  diyen ünlü ressam Amerika da Beverlihills de bir galeriyle anlaştım .  Artık tüm resimlerini oraya gönderiyorum.

Dünyanın en ünlü ressamlarıyla bir arada yer almak benim için gurur verici  Diyen sanatçı  gelecekte ,yılda 1 resim yapacağını  çünkü resimlerimi bir mücevher gibi işliyorum ve çok zaman alıyor mücevher çok kıymetli olduğu için benim eserlerimde bir mücevher gibi kıymetli ve değerli  dedi. Aksoy yeni projesi hakkında yaptığı açıklamada; Bir Kuyumcu firması ile anlaştım. Yaptığım At resimlerini Mücevher ve mineler ile yapıp belirli sayıda üretilip benim imzam ile piyasada satışa sunulacak ifadelerini kullandı. 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.