13.01.2019

Oktar'ın AKP'yle olan ilişkileri...

Oktar'ın AKP'yle olan ilişkileri...
Haberin Yazısını Oku
Oktar ile beraber 235 şüpheli hakkkında başlatılan operasyon devam ediyor. Öte yandan mahkeme, Adnan Oktar'ın tüm mal varlığına el koyarken şirketlerine de kayyum atadı.

Adnan Oktar'ın ünlülerle ilişkileri dikkat çekiyor

Adnan Oktar'ın AKP'li vekiller ile ilişkileri ve 2002'den bu yana Ergenekon kumpasları dahil iktidara desteği tazeliğini koruyor.

16 senede şöhretine şöhret katan Oktar, lüks organizasyonlar düzenlerken siyasetçilerle samimi pozlar vermekten kaçınmıyor. 

Bu karelere giren vekillerden birisi de 27.Dönem Zonguldak AKP Milletvekili Polat Türkmen.

Adnan Hoca'nın iftarına hangi milletvekili katıldı?

Çırağan Sarayı'nda iftara katılan Polat Türkmen Adnan Oktar'la sıcak pozlar vermişti.KANALINA DA ÇIKMIŞTI!

Adnan Oktar suç örgütünün programlarına da çıkan AKP'li Polat Türkmen A9 TV'de Hüma Babuna'nın konuğu olmuş.

adnan oktar polat türkmen ile ilgili görsel sonucu

Polat Türkmen Kimdir?

1 Ocak 1957'de Trabzon Araklı'da doğdu. Babasının adı Cafer, annesinin adı Türkan'dır. Maden Mühendisi; Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Maden Fakültesi'ni bitirdi. Serbest ticaretle uğraştı. Kilimli Spor Kulübü Asbaşkanlığı, Zonguldak Spor Kulübü Üyeliği, Türk Ocağı Kurucu Üyeliği, Teknik Elemanlar Kurucu Üyeliği ve Başkanlığı, Kilimli Lisesi Eğitim Vakfı Kurucu Üyeliği ve Başkanlığı, Trabzonlular Cemiyeti Kurucu Başkanlığı görevlerinde bulundu. 

Türkmen, Oktar’la yemekte… Kedicikler nerede?

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.