12.01.2019

Erdoğan itiraf etti... "Sandıkları patlatıyor muyuz?"

Erdoğan itiraf etti... "Sandıkları patlatıyor muyuz?"
Haberin Yazısını Oku
Konuşmasının ardından adayları sahneye çağıran Erdoğan, MHP'ye 2 ilçe bırakıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Trabzon belediye başkan adaylarını tanıtım programında konuştu."Trabzon 31 Mart seçimlerinde rekor bir oyla sandıkları patlatıyor muyuz?" diyerek vatandaşa seslenen Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"AK Parti Türk siyasetinin son 17 yılına damga vurmuş, siyasete itibar kazandırmış bir partidir. 3-5 oy almak için hiçbir zaman popülizm bataklığına saplanmadık. Gerçekleştiremeyeceğimiz hiçbir vaadi seçim meydanlarında dillendirmedik."

"Trabzon 31 Mart seçimlerinde rekor bir oyla sandıkları patlatıyor muyuz? Trabzon, Trabzon'a yakışan hizmet için bir kez daha AK Parti diyor muyuz? Trabzon AK Parti'yi 31 Mart'ta yine zirveye çıkartıyor muyuz?"

İŞTE AK PARTİ'NİN TRABZON ADAYLARI:AKÇAABAT: OSMAN NURİ EKİMARAKLI: RECEP ÇEBİ ARSİN: MUHAMMET SAİT GÜRSOYBEŞİKDÜZÜ: HARUN DEMİRCİÇAYKARA: HANEFİ TOKDERNEKPAZARI: MEHMET AŞIKDÜZKÖY: YILMAZ ANKARAHAYRAT: SALİH ÖZTEKKÖPRÜBAŞI: ALİ AYDINMAÇKA: KORAY KOÇHANOF: SALİM SALİH SARIALİOĞLUORTAHİSAR: AHMET METİN GENÇTONYA: OSMAN BEŞELVAKFIKEBİR: MUHAMMET BALTAYOMRA: İBRAHİM SAĞIROĞLU

TRABZON'DA MHP'YE 2 İLÇE

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Adayı Mümin Nuhoğlu (MHP)Şalpazarı Belediye Başkanı Adayı Refik Kurukız (MHP)  
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.