12.01.2019

Annesini öldürüp, vampir gibi kanını emdi!

Annesini öldürüp, vampir gibi kanını emdi!
Haberin Yazısını Oku
Hindistan’da evliliğinin bozulmasının sebebi olarak annesini gösteren Yadav adlı genç çok öfkeli bir biçimde eve gitti. Batıl inançları olan Yadav bir cadı olduğunu söyleyerek annesine saldırdı. Babasının ve kardeşinin de erken yaşta ölmesinden de annesinin sorumlu olduğunu söyleyen Yadav bir balta alarak annesini öldürdü.

ANNESİNİN KANINI İÇTİ

50 yaşındaki Sumariya’yı öldüren Yadav daha sonra annesinin kanını içti, parçalarını yedi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polisler saldırganın kaçtığını belirledi. Bölgede yaşayanların evlerinden çıkmamasını isteyen güvenlik güçleri bir insan avı başlattı.

Bir görgü tanığı, “Saldırı gözümün önünde gerçekleşti. Evden garip sesler duydum ve yakından bakmak istedim. Pencereden bakınca karşımda Yadav’ın annesinin kafasına, boynuna ve göğsüne baltayla vurduğunu gördüm. Bana da saldıracağından endişe ettim ve duvara yaslanarak yaşananları izledim. Her şey kan içindeydi. Annesinden kopardığı bazı parçaları yedi bazılarını da ateşe attı. Kanları içti” dedi.

Yetkililer evde arama çalışmaları sırasında bir kara büyü kitabının da bulunduğunu duyurdu. Yetkililer adamın annesinin cesedinden alınmış parçalarla büyü yaptığını ve bazılarını da yediğini dile getirdi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.